Ru van Rossem (1924-2007) Afrikaans dagboek 2
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 150