KunstkamerZandvoort
  5. KunstkamerZandvoort

KunstkamerZandvoort

Lid sinds 2012 / Zandvoort, Nederland

8 aangeboden items / 694 verkochte items

Jaap de Ruig - schilderles in het atelier kopen? Bied vanaf 275!
Jaap de Ruig (1909-1992) Nederlands schilderles in het atelier
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Paul van Eeden - Landschap in Frankrijk kopen? Bied vanaf 350!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Landschap in Frankrijk
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Gerard Schaperkotter - staand naakt 2x kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Schaperkotter (1914-2006) Nederlands staand naakt 2x
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 10
Claas Prins - Amsterdams havengezicht uit de jaren '50 kopen? Bied vanaf 375!
Claas Prins (1903-1968) Nederlands Amsterdams havengezicht uit de jaren '50
Afmetingen70 x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1250!
Joub Wiertz (1893-1966) Nederlands Boerenhoeve
Afmetingen95 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer kopen? Bied vanaf 395!
Bob Immink (1930-1989) Nederlands "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Afmetingen78 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Natalia Dik - stilleven met o.a. brood en paté kopen? Bied vanaf 350!
Natalia Dik (1961) Russisch stilleven met o.a. brood en paté
Afmetingen30 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350