Corneille (1922-2010) ingelijste zeefdruk - 1991
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250