Laszlo
  5. Laszlo

Laszlo

Lid sinds 2016 / Maastricht, Nederland

13 aangeboden items / 83 verkochte items

Ewé - Venavi - Antilope hoofddeksel met Kauri schelpen kopen? Bied vanaf 115!
Ewé - Venavi Antilope hoofddeksel met Kauri schelpen
TechniekOverig
Afmetingen49 x 33 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
€ 115
Arie Berkulin - IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland' kopen? Bied vanaf 875!
Arie Berkulin (1939) Nederlands IJzeren wandsculptuur (unicaat) - 'H.C. Andersen in Zeeland'
TechniekIJzer
Afmetingen55 x 61 x 0.3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Ger Lataster - Gesigneerd hardcover boek: Lataster 1982-1988 kopen? Bied vanaf 45!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Gesigneerd hardcover boek: Lataster 1982-1988
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 45
Ger Lataster - Gesigneerd hardcover boek: Lataster Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Gesigneerd hardcover boek: Lataster Schilderijen 1939-1996
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
€ 75
Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 1000!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Vroege, originele tekening uit 1962
Afmetingen65 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 1000!
TechniekGouache
Afmetingen80.5 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Uwe Poth - 01 Weg naar Antwerpen kopen? Bied vanaf 200!
Uwe Poth (1946) Duits Nederlands 01 Weg naar Antwerpen
TechniekPotlood
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jan Grosfeld - Gouache en metaal op papier - To find the World Collection - 2001 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Grosfeld (1956-2019) Gouache en metaal op papier - To find the World Collection - 2001
TechniekGouache
Afmetingen92.5 x 121 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Grosfeld - Gouache op papier - All Futures - 2001 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Grosfeld (1956-2019) Gouache op papier - All Futures - 2001
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
€ 350
Lei Molin - Bijzondere uitgave kopen? Bied vanaf 30!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen38 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 30
Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 1000!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Merel
TechniekBrons
Afmetingen25 x 32 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht5057 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Lei Molin - Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988 kopen? Bied vanaf 30!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Bijzondere uitgave n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf Düsseldorf 1988
TechniekGemengde Druktechniek
€ 30
Various Artists Books - Oceanic Art - Anthony J.P. Meyer - 2 boeken in slipcase kopen? Bied vanaf 40!
Various Artists Books Oceanic Art - Anthony J.P. Meyer - 2 boeken in slipcase
TechniekSerie/Box
Afmetingen33 x 28 cm (h x b)
€ 40