Lid sinds 2016 / Maastricht, Nederland
13 aangeboden items / 83 verkochte items
Techniek | Overig |
Afmetingen | 49 x 33 x 24 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1500 g |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 55 x 61 x 0.3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 29.5 x 29.5 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 65 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 80.5 x 95.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 92.5 x 121 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 38 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 25 x 32 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5057 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Serie/Box |
Afmetingen | 33 x 28 cm (h x b) |