Lid sinds 2016 / Alkmaar, Nederland
2 aangeboden items / 255 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 90 x 60 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 67 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |