Lid sinds 2023 / Baarn, Nederland
2 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 50 x 150 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 111 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |