Lid sinds 2020 / Noordwijk, Nederland
9 aangeboden items / 42 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 23 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 9 x 6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 69 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |