Kees Houtman (1927-1996) Bloemboeket
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 54 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95