Marvan54
  5. Marvan54

Marvan54

Lid sinds 2018 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Teun van der Veen - De Sassenpoort te Zwolle kopen? Bied vanaf 40!
Teun van der Veen (1902-1991) Nederlands De Sassenpoort te Zwolle
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40