Kate Wilkinson (1964)
Abstract
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 67 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25