Lid sinds 2019 / Leiden, Nederland
8 aangeboden items / 181 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 175 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 120 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 24 x 18 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4300 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 34 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 19 x 22 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 800 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |