Anton Heyboer (1924-2005) Heijboer in de YM348 in de haven van IJmuiden
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 54 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 75