Mtjhrn
  5. Mtjhrn

Mtjhrn

Lid sinds 2012 / Beetsterzwaag, Nederland

10 aangeboden items / 5 verkochte items

Anton Heyboer - Heijboer in de YM348 in de haven van IJmuiden kopen? Bied vanaf 75!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Heijboer in de YM348 in de haven van IJmuiden
TechniekEts
Afmetingen54 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Theo Niermeijer - Samoerai kopen? Bied vanaf 160!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Samoerai
TechniekIJzer
Afmetingen31 x 16 x 9 cm (h x b x d)
€ 160
Anton Heyboer - Twee vrouwen met systeem kopen? Bied vanaf 140!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Twee vrouwen met systeem
TechniekGouache
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
TechniekGouache
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Anton Heyboer - moeder met kind54 kopen? Bied vanaf 60!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands moeder met kind54
TechniekEts
Afmetingen54 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Anton Heyboer - Het Dier kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het Dier
TechniekGouache
Afmetingen82 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Hans Meyer Petersen - 1991 -11 kopen? Bied vanaf 150!
Hans Meyer Petersen (1937) Deens 1991 -11
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Theo Niermeijer - Krijger kopen? Bied vanaf 170!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Krijger
TechniekIJzer
Afmetingen44 x 21 x 15 cm (h x b x d)
€ 170