Nourdin
  5. Nourdin

Nourdin

Lid sinds 2023 / Schiedam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Hendrik Otto van Thol - Winter kopen? Bied vanaf 350!
Hendrik Otto van Thol (1859-1902) Winter
TechniekAquarel
Afmetingen46 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Oscar Verpoorten - Kotters / Koters Erquy kopen? Bied vanaf 400!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Kotters / Koters Erquy
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400