Hendrik Otto van Thol (1859-1902) Winter
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 46 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350