Lid sinds 2018 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 46 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 115 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 39 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |