PatR1956
  5. PatR1956

PatR1956

Lid sinds 2024 / Affligem, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Hubert Van den Broeck - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 550!
Hubert Van den Broeck (1905-1991) Belgisch Madonna met kind
Afmetingen170 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Hubert Van den Broeck - De 4 Evangelisten volgens Jacob Jordaens 1620 kopen? Bied vanaf 550!
Hubert Van den Broeck (1905-1991) Belgisch De 4 Evangelisten volgens Jacob Jordaens 1620
Afmetingen155 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550