Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 41 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40.5 x 40.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |