Jannel (1943-2015)
Onbekend
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 70