Eduard Hildebrandt (1818-1868) UITZICHT OP CAIRO 1861 ondertekend + AANVULLEND
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 54 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 2.000