Mambila zoömorfische figuur.
Bied mee
Techniek | Brons |
Afmetingen | 16 x 5.5 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 600 g |
€ 120
Lid sinds 2013 / Veldhoven, Nederland
20 aangeboden items / 501 verkochte items
Techniek | Brons |
Gewicht | 600 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 16 x 3 x 2.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 400 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 8.5 x 7 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 150 g |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 46 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 850 g |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 36 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 200 g |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 5 x 37 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 16.4 x 20 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 950 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 44 x 30 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Techniek | Aluminium |
Afmetingen | 19 x 17 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1250 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 24 x 18.5 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3200 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 13 x 12 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 650 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 28 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1950 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 10 x 2.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 75 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 20 x 10 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 300 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 13.5 x 4.5 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 600 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 12.5 x 8 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 600 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 18.5 x 5.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 700 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 16 x 8.5 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 850 g |