Lid sinds 2022 / Aduard, Nederland
2 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 54 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 67 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |