Dirk Jan Hazelzet (1889-1953) Afgemeerde praam
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 56 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 600