Regelneef67
  5. Regelneef67

Regelneef67

Lid sinds 2024 / Assendelft, Nederland

3 aangeboden items / 4 verkochte items

Yvonne de Jonge-Melly - geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Yvonne de Jonge-Melly (1941) Nederlands geen titel
TechniekEts
Afmetingen31 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Sheila Kotkin - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!
Sheila Kotkin Nederlands Geen titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen21.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Astrid Engels - e/a XIII / XXV kopen? Bied vanaf 150!
Astrid Engels (1941) Nederlands e/a XIII / XXV
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150