Yvonne de Jonge-Melly (1941)
geen titel
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 31 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10