Imanol Marrodán (1964) Zonder titel (Identity Statements Series)
Bied mee
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 75
Lid sinds 2022 / Vitoria, Spanje
16 aangeboden items / 13 verkochte items
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 79.4 x 76.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 18 x 27.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 18 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 18 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 61.5 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Afmetingen | 49.6 x 43.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 18 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 88 x 123.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Spuitbus |
Afmetingen | 14.5 x 9.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |