Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

205 aangeboden items / 3643 verkochte items

Jan Cremer - Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940) Nederlands Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Montyn - Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Dennis Olsen - Self Portrait, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Self Portrait, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Fernand Leger - Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958) kopen? Bied vanaf 75!
Fernand Leger (1881-1955) Frans Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Aad de Haas - Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf) kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen76 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Jan Wiegers - Gezicht op Capri, litho kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Gezicht op Capri, litho
TechniekLitho
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 175
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Afmetingen82 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Corneille - La porte du printemps, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La porte du printemps, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen71 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Corneille - Fol été, litho (1958) kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Fol été, litho (1958)
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Eugène Brands - Face, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Face, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Corneille - Jardin errant, litho kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Jardin errant, litho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Jan Hendrix - Il ponto e il capo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Il ponto e il capo, zeefdruk
Afmetingen52 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Guillaume Le Roy - Abstracte compositie, houtsnede (groot) kopen? Bied vanaf 60!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Abstracte compositie, houtsnede (groot)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen90 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Peter Vos - Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst)
Afmetingen36 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Klaas Hoek - Abstracte compositie met planeet, litho kopen? Bied vanaf 25!
Klaas Hoek (1950) Nederlands Abstracte compositie met planeet, litho
TechniekLitho
Afmetingen30 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Spanish sketch, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Dennis Olsen - Surrealistic landscape with rectangular gate, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Surrealistic landscape with rectangular gate, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Joan Miro - Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1970) kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1970)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 56 cm (h x b)
€ 55
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 30!
Helen van der Deen (1946) Nederlands Afscheidsrituelen V, mezzotint ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jeroen Krabbé - Lente, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Jeroen Krabbé (1944) Nederlands Lente, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen58 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Dennis Olsen - Surrealistic still life, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Surrealistic still life, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1961) kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte compositie, originele litho (1961)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 50
Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Ysbrant (1937) Nederlands Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen81 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595