Corneille (1922-2010) Wanda, 1943
Bied mee
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 39 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 2.800