Lid sinds 2011 / Gouda, Nederland
13 aangeboden items / 200 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 49 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 50 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 50 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 71 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 61 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 22 x 18 x 22 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 55 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 34 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65 x 99 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |