Smoke
  5. Smoke

Smoke

Lid sinds 2011 / Gouda, Nederland

13 aangeboden items / 200 verkochte items

Roberto Matta - Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm kopen? Bied vanaf 350!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Montyn - Le Monde Changeant -ets/ aquatint - 1966 - 4/10 épreuve kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Le Monde Changeant -ets/ aquatint - 1966 - 4/10 épreuve
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Montyn - Zonder Titel (3x) - ets/ aquatinten - 1995 - 7/25 (3x) kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder Titel (3x) - ets/ aquatinten - 1995 - 7/25 (3x)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 85
1 bieding
Jan Montyn - Jam Session- ets/ aquatint - 1965 - 3/10 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Jam Session- ets/ aquatint - 1965 - 3/10
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jan Montyn - Geel Teken- ets/ aquatint/inkt - 1965 - 1/10 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Geel Teken- ets/ aquatint/inkt - 1965 - 1/10
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jan Montyn - Memory- kleurenets/ aquatint - 1987 - 9/15 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Memory- kleurenets/ aquatint - 1987 - 9/15
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Anton Heyboer - Body of the Woman - Ets met kleur - 3 x gesigneerd met een bonus! kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Body of the Woman - Ets met kleur - 3 x gesigneerd met een bonus!
TechniekEts
Afmetingen71 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Anton Heyboer - Life as "consiens" - Ets met sjablonen - Zeldzaam werk - 1982 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Life as "consiens" - Ets met sjablonen - Zeldzaam werk - 1982
TechniekSjabloondruk
Afmetingen61 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 695!
Anthon Hoornweg (1948) Nederlands Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
TechniekBrons
Afmetingen22 x 18 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 695
Anton Heyboer - "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8 kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8
TechniekDroge Naald
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Anton Heyboer - "Scheppen en Vernietigen" -Groot werk in olie uit de tube op doek - 100 x 120 cm kopen? Bied vanaf 875!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Scheppen en Vernietigen" -Groot werk in olie uit de tube op doek - 100 x 120 cm
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Anton Heyboer - Parapsychologie - Jaren 60/70 ets op "van Gelder papier- met Stokje gesigneeerd kopen? Bied vanaf 650!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Parapsychologie - Jaren 60/70 ets op "van Gelder papier- met Stokje gesigneeerd
TechniekEts
Afmetingen65 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650