Stationsider
  5. Stationsider

Stationsider

Lid sinds 2021 / Arnhem, Nederland

9 aangeboden items / 53 verkochte items

Thijs Mauve - Olieverf op paneel - Landschap met bomen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Thijs Mauve (1915-1996) Nederlands Olieverf op paneel - Landschap met bomen - Gesigneerd
Afmetingen48 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek - Stilleven - Nieuwe zakelijkheid kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Olieverf op doek - Stilleven - Nieuwe zakelijkheid
Afmetingen30.5 x 40.5 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
€ 10
Maurice de Vlaminck - Maurice de Vlaminck (naar) Schilderij - La Riviere Normande kopen? Bied vanaf 90!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans Maurice de Vlaminck (naar) Schilderij - La Riviere Normande
Afmetingen38 x 45.5 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 90
Makonde - Man met zak - Ebbenhout kopen? Bied vanaf 30!
Makonde Man met zak - Ebbenhout
TechniekHout
Afmetingen48 x 22 x 11 cm (h x b x d)
€ 30
Gorinne Smit - Ets - Danseresje kopen? Bied vanaf 30!
Gorinne Smit (1883-1956) Nederlands Ets - Danseresje
TechniekEts
Afmetingen37 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Claes Oldenburg - Drawings in the Whitney Museum of American Art - Hardcover kopen? Bied vanaf 40!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds Drawings in the Whitney Museum of American Art - Hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 23 cm (h x b)
€ 40
Lynette Nampijinpa Granites - Aboriginal Schilderij - Two women water dreaming kopen? Bied vanaf 100!
Lynette Nampijinpa Granites (1945) Australisch Aboriginal Schilderij - Two women water dreaming
TechniekAcryl
Afmetingen73 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan de Boer - Pastel - Luntersebeek Amersfoort - 1935 kopen? Bied vanaf 70!
Jan de Boer (1877-1946) Nederlands Pastel - Luntersebeek Amersfoort - 1935
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70
Uwe Poth - Land in Zicht / Onverborgenheden - Hardcover - 2018 kopen? Bied vanaf 50!
Uwe Poth (1946) Duits Nederlands Land in Zicht / Onverborgenheden - Hardcover - 2018
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 23.7 cm (h x b)
€ 50