Lid sinds 2021 / Woerden, Nederland
5 aangeboden items / 81 verkochte items
Afmetingen | 68 x 15.5 x 15.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1700 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Glas |
Afmetingen | 35 x 35 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 0.9 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 49 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2500 g |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |