TosDsign
  5. TosDsign

TosDsign

Lid sinds 2021 / Woerden, Nederland

5 aangeboden items / 81 verkochte items

Jan des Bouvrie - in samenwerking met Boxford: Vintage bosje "sneeuw kelkjes/tulpjes" kopen? Bied vanaf 25!
Jan des Bouvrie (1942-2020) Nederlands in samenwerking met Boxford: Vintage bosje "sneeuw kelkjes/tulpjes"
Afmetingen68 x 15.5 x 15.5 cm (h x b x d)
Gewicht1700 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Jan des Bouvrie - Glazen met gelakte rand, design klok "Jan des Bouvrie" kopen? Bied vanaf 25!
Jan des Bouvrie (1942-2020) Nederlands Glazen met gelakte rand, design klok "Jan des Bouvrie"
TechniekGlas
Afmetingen35 x 35 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht0.9 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Hendrik Jan Koldeweij - Rood Rondje kopen? Bied vanaf 15!
Hendrik Jan Koldeweij Nederlands Rood Rondje
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Jan van Hunnik - (1925) Royal Mosa - tegeltableau, Oud Hollands - Keramiek -Hoefsmidsmederij kopen? Bied vanaf 15!
Jan van Hunnik (1925) Nederlands (1925) Royal Mosa - tegeltableau, Oud Hollands - Keramiek -Hoefsmidsmederij
Afmetingen35 x 49 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht2500 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15