KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

400 aangeboden items / 32298 verkochte items

Frans Kok - Fotografie, Zoo kopen? Bied vanaf 40!
Frans Kok (1971) Nederlands Fotografie, Zoo
TechniekC-Print
Afmetingen70.5 x 89 cm (h x b)
€ 40
Herman Kuijpers - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Herman Kuijpers (1954) Nederlands Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen81.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Pietro Poletti - Olieverf op doek, Un uovo nuovo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Pietro Poletti (1941) Italiaans Olieverf op doek, Un uovo nuovo - Ingelijst
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen74 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Philip Vencken - Acryl op doek, Animal Carnival kopen? Bied vanaf 80!
Philip Vencken (1950) Nederlands Acryl op doek, Animal Carnival
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Mark Verdoes - Foto op canvas, Chinese rhapsody kopen? Bied vanaf 80!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Foto op canvas, Chinese rhapsody
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Flos Wink-Pol - Olieverf op papier, Geborgenheid - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Flos Wink-Pol (1954) Nederlands Olieverf op papier, Geborgenheid - Ingelijst
Afmetingen108 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Theo Koster - Zeefdruk op paneel, Traces 5 kopen? Bied vanaf 100!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk op paneel, Traces 5
Afmetingen104 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 100
Philip Vencken - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Philip Vencken (1950) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Franka Wolke - Wandobject gemengde techniek, Binding 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Franka Wolke (1951) Nederlands Wandobject gemengde techniek, Binding 5 - Ingelijst
Afmetingen52 x 67 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Helen Nieuwendijk - Abstract schilderij op paneel, The experience kopen? Bied vanaf 50!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Abstract schilderij op paneel, The experience
Afmetingen32.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 50
Will Landman - Olieverf op doek, Een mogelijke staat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Will Landman (1948) Nederlands Olieverf op doek, Een mogelijke staat - Ingelijst
Afmetingen112.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Robbert de Bakker - Houtskool op papier, Huisje in de dallen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Robbert de Bakker (1942) Nederlands Houtskool op papier, Huisje in de dallen - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen61.5 x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Helen Nieuwendijk - Wandobject van beschilderd papier, Memories kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Wandobject van beschilderd papier, Memories
Afmetingen47 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 60
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Twee violisten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Twee violisten - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen77 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Autum kopen? Bied vanaf 400!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Autum
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Alan David-Tu - Foto, Bloemen stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Alan David-Tu (1949-1991) Engels Foto, Bloemen stilleven - Ingelijst
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen41 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ad de Keijzer - Zeefdruk, Zonder titel (Geometrisch-abstract) kopen? Bied vanaf 20!
Ad de Keijzer (1923-1997) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel (Geometrisch-abstract)
TechniekLitho
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Jean Ruiter - Foto, Accident on the way to Alanya - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto, Accident on the way to Alanya - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Portret van Lena- Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Portret van Lena- Ingelijst
Afmetingen111.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
TechniekDigitale Print
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Verborgen landschap kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Verborgen landschap
TechniekAcryl
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 60
Peter Meijer - Aquarel en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Peter Meijer (1953) Nederlands Aquarel en collage, Zonder titel - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Meta Joanknecht - Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper. kopen? Bied vanaf 50!
Meta Joanknecht (1957) Nederlands Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper.
Afmetingen14 x 53 x 55 cm (h x b x d)
€ 50
A.R. Penck - Boek met zeefdruk op karton, Ich bin... kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Annemiek Zandijk - Fotografie, Change's one shape - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Annemiek Zandijk Nederlands Fotografie, Change's one shape - Ingelijst (Groot)
TechniekC-Print
Afmetingen76.5 x 128 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Helen Nieuwendijk - Brons, Moeder met kind kopen? Bied vanaf 100!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Brons, Moeder met kind
TechniekBrons
Afmetingen23 x 11 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht3500 g
€ 100
Georg Brandner - Gemengde techniek, Fusion 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Georg Brandner (1956) Oostenrijks Gemengde techniek, Fusion 4 - Ingelijst
Afmetingen66.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 200
Georg Brandner - Gemengde techniek, Fusion 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Georg Brandner (1956) Oostenrijks Gemengde techniek, Fusion 3 - Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 200
Krijn de Groot - Acryl op papier, Stier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Krijn de Groot (1957) Nederlands Acryl op papier, Stier - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen65.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Georg Brandner - Gemengde techniek, Fusion 1 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Georg Brandner (1956) Oostenrijks Gemengde techniek, Fusion 1 - Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 200
Ada Breedveld - Acryl op doek, Tulip Fever - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Acryl op doek, Tulip Fever - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen42.5 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Antoon Dries - Foto, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Antoon Dries (1910-2004) Belgisch Foto, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150