JAS (1945-2002) Zeefdruk, Orange Favoriete
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 36 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 30
Lid sinds 2024 / ALKMAAR, Nederland
6 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 48 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 24 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 72 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 100 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |