Lid sinds 2023 / GRAVE, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 66.5 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |