WilliamCurrier52
  5. WilliamCurrier52

WilliamCurrier52

Lid sinds 2023 / GRAVE, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Threes van Hooff-Ahrens - begin werk kopen? Bied vanaf 70!
Threes van Hooff-Ahrens (1919-2004) Nederlands begin werk
TechniekAquarel
Afmetingen66.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Threes van Hooff-Ahrens - mooi begin werk kopen? Bied vanaf 70!
Threes van Hooff-Ahrens (1919-2004) Nederlands mooi begin werk
TechniekAquarel
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70