Lid sinds 2012 / Ede, Nederland
2 aangeboden items / 64 verkochte items
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 39 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 58 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |