Lid sinds 2019 / Huizen, Nederland
3 aangeboden items / 16 verkochte items
Afmetingen | 10 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 35 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |