Joop Kropff (1892-1979) Moutstraat (Utrecht)
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 65