banji
  5. banji

banji

Lid sinds 2017 / HACARMEL, Israël

1 aangeboden items / 7 verkochte items

Theo Tobiasse - L’Amour et L’Enfant Poete kopen? Bied vanaf 1900!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Liefde en het Kind Dichter
TechniekTerragravure
Afmetingen92.5 x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 1.900