cellavie
  5. cellavie

cellavie

Lid sinds 2021 / 's-Gravenhage, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Inez van Maanen - 4 collage schilderijen kopen? Bied vanaf 250!
Inez van Maanen (1946) Nederlands 4 collage schilderijen
Afmetingen30 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250