Ineke Watzema-Andriesse (1929-2003) Stilleven Aquarel op paneel
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 55 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75