darlingart
  5. darlingart

darlingart

Lid sinds 2021 / AMSTERDAM, Nederland

2 aangeboden items / 8 verkochte items

Alexander van Noort - Een vrolijke dag aan zee kopen? Bied vanaf 199!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Een vrolijke dag aan zee
Afmetingen23 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Leni van Gils - Abstract op papier kopen? Bied vanaf 29!
Leni van Gils (1935) Nederlands Abstract op papier
TechniekCollage
Afmetingen51 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 29