Lid sinds 2021 / AMSTERDAM, Nederland
2 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 23 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 51 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |