Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Toon Tellegen
Bied mee
Afmetingen | 27 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50
Lid sinds 2019 / Mook, Nederland
7 aangeboden items / 26 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 23 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1490 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 6 x 32 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 65 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 30 x 30 x 5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 10 x 10 cm (h x b) |
Afmetingen | 28.5 x 28.5 cm (h x b) |