Rene Magritte (1898-1967)
L'Evidence Eternelle 1930
Bied mee
Techniek | Overig |
Afmetingen | 35 x 30 x 1 cm (h x b x d) |
Huidig bod
€ 60
4 biedingen
Lid sinds 2019 / Merksem (Antwerpen), België
7 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Overig |
Techniek | Tijdschrift |
Afmetingen | 36 x 28 cm (h x b) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 42 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |