Aukje Dekker (1983)
The 20 paintings project 2012
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 65 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 499