Joop Kropff (1892-1979)
Boerderij in Zuid Holland
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75