Lid sinds 2012 / axel, Nederland
2 aangeboden items / 23 verkochte items
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 17 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |