Kathy Klein (1938) Samen
Bied mee
Afmetingen | 23 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 159
Lid sinds 2015 / Rotterdam, Nederland
10 aangeboden items / 268 verkochte items
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 26 x 8.5 x 19.5 cm (h x b x d) |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 16 x 8.5 x 3 cm (h x b x d) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 80 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 11.5 x 9.5 x 3.3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 595 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 15 x 5.8 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 458 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 20.2 x 13.5 x 8.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 19 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |