Paul Delvaux (1897-1994) Pompei, 1970
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 340
Lid sinds 2019 / Lochristi, België
4 aangeboden items / 14 verkochte items
Techniek | Litho |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 45 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |