Jan Wingen (1874-1956) Zomer aan den plas III
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 103 x 122.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100