Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
6 aangeboden items / 17 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 100 x 126 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquagravure |
Afmetingen | 123 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 48 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 39 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 43 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 90 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |