honigpumpe
  5. honigpumpe

honigpumpe

Lid sinds 2012 / Aachen, Duitsland

4 aangeboden items / 38 verkochte items

Joseph Beuys - Multiple Filzpostkarte im Objektrahmen kopen? Bied vanaf 40!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Vilten ansichtkaart in een objectlijst
TechniekOverig
Afmetingen25 x 30 x 2 cm (h x b x d)
€ 40
Joseph Beuys - 3-Tonnen-Edition, 1973 , Folie 6, nicht signiert, gerahmt kopen? Bied vanaf 180!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Uitgave van 3 ton, 1973, dia 6, niet ondertekend, ingelijst
TechniekOverig
Afmetingen46 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 180
Joseph Beuys - Multiple:Wirtschaftswert, Prinzip 1, Karte Nr.7, signiert kopen? Bied vanaf 120!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Meerdere: economische waarde, principe 1, kaart nr. 7, ondertekend
TechniekOffset
Afmetingen12.4 x 17.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Joseph Beuys - Multiple:Wirtschaftswert, Prinzip 3, Karte Nr.8, signiert kopen? Bied vanaf 140!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Meerdere: economische waarde, principe 3, kaart nr. 8, ondertekend
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140