Hubert De Vries (1899-1979) Gesigneerde litho -"Twee clowns" - 1980 - 12/75
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 75