Lid sinds 2019 / Maarssen, Nederland
2 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 32 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |